Jestę recenzentę

Tego i owego.

 

Blogerka

Autorka www.JakMalowany.pl

Kontakt: ana.matusevic[at]gmail.com

Finaliści konkursu eBuka 2013

Trwa trzecia edycja konkursu eBuka. W tym roku w szranki stanęło ponad sto blogów, poswięconych kulturze i literaturze. Dziś została ogłoszona finałowa dziesiątka. Blog Misja: K.S.I.Ą.Ż.K.A., którego jestem współautorką, jest w finale!
 
 
Trzeba przyznać, że wśród zgłoszonych blogów znalazły się też takie, które sama lubię i czytam. Natomiast finaliści reprezentują naprawdę wysoki poziom - zarówno publikowanych na blogu treści, jak i estetycznej jego strony. Tym bardziej cieszy mnie, że misja w finałowej dziesiątce i z niecierpliwością czekam na werdykt jury o zwycięzcy.  
 
Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w najbliższą sobotę podczas Targów Książki w Katowicach. Niestety, ani ja, ani Kasia nie możemy być na tym wydarzeniu, ale będziemy trzymać rękę na pulsie wirtualnie. Natomiast tych, co do Katowic mają blisko, zachęcam do odwiedzenia Targów.
 
A oto lista finalisów:
 
Dorośli: 
 
Dzieci i młodzież: 

Wciąż też trwa głosowanie czytelników na zwycięzcę tzw. Małej eBuki, czyli nagrody publiczności. Jeżeli chcesz oddać głos na Agentki Misji, wystarczy wysłać maila na adres ebuka@duzeka.pl w temacie wpisując nazwę Misja: K.S.I.Ą.Ż.K.A.