Jestę recenzentę

Tego i owego.

 

Blogerka

Autorka www.JakMalowany.pl

Kontakt: ana.matusevic[at]gmail.com

Jubileuszowy AlterPOP - do pobrania za darmo

Projekt AlterPOP przechodzi transformację, w ciągu najbliższego pół roku można się spodziewać zupełnie nowego oblicza. Tymczasem w sieci pojawił się jubileuszowy numer z najlepszymi tekstami. AlterPOP - The Best Of ma aż 352 strony i można go pobrać TUTAJ >> 

 

AlterPOP #18

Byłam (i wciąż jestem, choć ze względu na nowe obowiązki zawodowe trochę z doskoku) częścią redakcji magazynu od prawie roku. Ten numer jest również dla mnie doskonałą okazją ponownie sięgnąć do wielu ciekawych tekstów i wywiadów, jakie ukazały się na łamach pisma. M.in.:

 

- rozmyślania rednacza Tadeusza Bisewskiego na temat przyszłości praw autorskich;
- wywiad Brykalskiego z Pilipiukiem;
- wszystkie twarze najsłynniejszego komiksowego łotra świata, Jokera, wspomnienie komiksów o Żbiku i kilka innych komiksowych dygresji autorstwa Jakuba Milszewskiego;  
- wspomnienie komiksów o Żbiku
- obszerny portret Davida Bowiego napisany przez Macieja Kaczmarskiego.

 

Moje "pięć groszy" jest m.in. o: Draculi (historia książki Stokera i fotopodróż śladami legendarnego wampira), książkach Palahniuka, "Systemie Białoruś" Poczobuta, kilku ciekawych inicjatywach (m.in. komiksowy remake gdańskich legend) czy o zakazanych książkach we współczesnym świecie. 

 

Jestem pewna, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego - nie tylko w temacie literatury i książek, ale również muzyki, gier komputerowych i ogólnych tematów popkulturowych.