Jestę recenzentę

Tego i owego.

 

Blogerka

Autorka www.JakMalowany.pl

Kontakt: ana.matusevic[at]gmail.com

Misja: odchamianie Morskiej Ferajny w... bibliotece

Gdańsk to miasto blogerów, wiadomo od dawna. W tym roku przeszli samych siebie organizując blogerskie kolonie. Na Morską Ferajnę z całej Polski zjechało się kilkadziesiąt bardziej i mniej znanych w światku blogerskim twarzy. W programie kolonii, obok typowo kolonijnych aktywności, było również zwiedzanie miasta. I tu z pomocą przyszła trójmiejska brać blogerska i zabrała chętnych do miejsc "must see".

 

Zdjęcie grupowe przed wyruszeniem w miasto

 

No dokąd, powiedźcie, mogłam zabrać gości jak nie do biblioteki? ;) Niech się odchamią trochę, pomyślałam. Z pomocą przyszli pracownicy Filii Gdańskiej na ul. Mariackiej, którzy od razu zgodzili się na mój pomysł. 

 

Dostałam do rąk ustrojstwo nagłaśniające i chyba byłam przekonująca, ponieważ 1/5 obecnych zadeklarowało chęć obejrzenia biblioteki. Egzotyka jak ta lala!

 

 

Moja ulubiona biblio z zewnątrz...

 

 

...i wewnątrz.

 

Szczerze, nie spodziewałam się, że goście będą aż tak zainteresowani biblioteką. Może niektórzy byli w takim przybytku po raz pierwszy, a może to urok tego miejsca :) udało się porozmawiać, poznać bliżej i zrobić milion zdjęć.

 

 

 

 

 

Chętnych zajrzeć do Filii Gdańskiej w Gdańsku zapraszam na ul, Mariacką. Odwiedzając tę bibliotekę możecie się powołać na mnie - jestem pewna, że pani Alicja lub pan Zbyszek chętnie opowiedzą coś więcej o samej bibliotece, jak i Mariackiej, uważanej za najpiękniejszą uliczkę na starym mieście. 

 

Zdjęcia: Agnieszka Werecha, www.tiamofoto.pl